Tercüman Refakat Hizmeti

Kongre, seminer gibi yüksek sayıda katılımcının bulunduğu toplantılarda sizi veya işletmenizi tanıyan, konuya hâkim, iletmek istediklerinizi iletmek istediğiniz dilde doğru ve anlaşılır olarak tercüme ettirmek, artık profesyonel tercümanlık büroları vasıtası ile çok kolay. Bir dilin simultane olarak diğer dile net bir şekilde çeviri meselesi uzmanlık ve tecrübe isteyen hususlardır. Özel ses ve diksiyon eğitimleri ile tercüme, çeviri, noter yeminli tercüme yapan uzman eğitimli simultanetercümanlar sayesinde lafı dolaştırmadan gönül rahatlığı ile çevirilerinizi yaptırabilirsiniz.

İhtiyacınız olan, akademik, teknik, tıbbi, e-mail ve web sitesi, lojistik, ticari – resmi tüm yazılı tercüme işleriniz titizlikle ve çok hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Kaset, CD, DVD vb. formattaki ses ve görüntü kayıtlarınız, yine tercüme bürolarındaki teknik ekiplerce deşifre ve ihtiyaç duyulduğunda tercüme yapılarak tarafınıza yazılı rapor olarak sunulmaktadır. Bu özel mahremiyeti olan işlemler teknik donanıma sahip stüdyolarda yürütülmektedir. Yakutça, Süryanice, Lehçe, Sırpça Uygurca, Macarca vb. dillerin de yer aldığı toplam 50’ye yakın dilde çeviri yapan bu bürolarda, yeminli tercüme, noter tasdikli tercüme, Apostil Tasdikli tercüme, Reklam & katalog tercümesi, Gümrük tercümeleri, Pasaport, kitap, altyazı, Film, VCD, DVD vb. tüm tercüme işleri titizlikle yapılmaktadır.

Kocaeli Tercüman Refakat Hizmeti

Önemli olan tercüme yapacağınız büronun, Türkiye Çevirmenler Birliği Tescil Belgesi ile birlikte, ISO, OHSAS sertifikaları ve Marka Tescil belgelerine sahip olmasıdır. Size düşen işinizle ilgili çeviri yapılması gereken dokümanı mail yoluyla tercüme bürosu resmi web sitesine göndererek hızlı bir fiyat teklifi almaktır. Örneğin, Kartal noter yeminli tercüme bürosu web sitesine hukuki içerikli dosyanızı mail yoluyla ulaştırıp yapılacak işle ilgili fiyat teklifini en kısa sürede alabilirsiniz. Bu şekilde zamandan önemli derecede kazanmış olursunuz. İster Tercüman Refakat Hizmeti konusunda olsun, ister yazılı – görüntülü dökümanların tercümanlık işlemleri konusunda olsun çeviri bürosu, sizin ve işletmenizin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?