Redaksiyon-Editing

Redaksiyon-Editing sözlük anlamı olarak; yazılmış bir metnin gereken düzenlemelerini yaparak yayıma hazır hale getirmektir. Bizim işimiz ise yabancı dilden tercüme edilmiş bir metni anlayacağınız hale getirip düzenlemek bu şekilde okuduğunuz da kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini asgari seviyeye indirmektir. Yabancı bir dili anlamak zordur.

Redaksiyon (Proofreading)

Birebir yapılan tercümeler bazen karşımıza eksik bir bulmacanın ipuçlarıymış gibi gelebilir. Biz Redaksiyon-Editing ekibi olarak bu karmaşık kelimeleri anlayacağınız hale getiriyoruz. Yapılan çevirileri aslına uygun olarak düzenleyip daha kolay anlaşılmasını sağlıyoruz. Özellikle yurt dışı firmalarla etkin şekilde çalışan ihracat ve ithalat şirketlerinin imzalayacakları sözleşmelerin noter yeminli işinde uzman tercüman ve editör kadromuzla çevirisini yapıp hizmetinize sunuyoruz.

Profesyonel Redaksiyon İşleri

Ayrıca verdiğimiz tercümanlık hizmetiyle de şirketinizin yurt dışından gelen konukları ve sizin yurt dışı seyahatleriniz de sizin yanınızdayız. Tercüman hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda tercüme büromuzla irtibata geçebilir bu konuda bizden yardım ve destek alabilirsiniz. Ayrıca çevirisi yapılacak her türlü dosya ve yazınızı çeviri büromuzdan güvenle ve hızlı şekilde çevirisini alabilirsiniz.

Kocaeli Editoryal Hizmetler

Yabancı dillerde bir kelimenin çok farklı anlamları olabilir mesela eagle kartal anlamına geldiği gibi on dolarlık altın para anlamını da taşıyor olabilir. İşte Redaksiyon-Editing ekibi olarak biz uzman kadromuz ve işinde başarılı çalışanlarımızla size en doğru ve anlamlı çeviriyi yapıp yanlış anlaşılmanızı ya da anlamanızın önüne geçmek için buradayız. Birçok firmanın sorunu iş yaptıkları yabancı firmayla olan yanlış iletişim bozukluğudur biz ekip olarak bunu ortadan kaldırmak için buradayız.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?