Noter Tasdikli Tercüme Hizmetleri

Resmi mercilere sunulmak üzere hazırlatmak istediğiniz belgelerinizi ve yahut uluslara arası sözleşmelerinizi mahkeme evrakları gibi resmi işlem hükmü taşıyan bütün evraklarınızı alanında yemin zaptı bulunan uzman mütercim tercümanlarımızla tercüme ettirip noter onaylarını yaptırıp ilgili evrakları kargo ile adresinize göndeririz. Daha çok resmi mercilerde noter tasdikli tercümeonayı istenmektedir.

Noter Onaylı Tercüme Hizmetleri

Nüfus cüzdanı evlilik cüzdanı boşanma evrakları evlat edinme uyruk değiştirme gibi işlemlernoter onaylı çeviri ile hizmet vermekteyiz. Sizin için gerekli tüm evrakları bizim tarafımızdan yapılır. Size sadece evrak kargo ile gönderilir. Noter ücreti ve çeviri ücreti fiyatları ayrı ayrıdır. Tüm şahsi ve kurumsal işlemleriniz gizlilik ilkesi çerçevesinde yapılmaktadır. Tüm belge ve bilgilerinizin korunmasından sonsuz güven vermekteyiz. Çeviri yapacak olan tercümanın belgenin anlam bütünlüğüne uygun bir çeviri yapması gerekmektedir.

Kocaeli Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter onaylı tercümeyi yapan yeminli tercümanın yemin zaptı bulunan noter tarafından onaylanması gerekir. Hazırlanan belgeler 2 şer nüsha hazırlanır ve notere götürülür. Noter onayı yaptırılır. Noter onayı yapıldıktan sonra bir nüsha onayı yaptıran kişiye verir. Çeviri büroları aynı zamanda tercüme bürosu olarak da anılmakta çevirisi yapılacak işlemler ile ilgili belgeleri hazırlayan noter yeminli tercümelerdir.

Kartal noter tasdikli tercüme aradığınız bütün hizmetleri bizde bulacaksınız son derece titiz ve düzenli bir çalışma ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tercüme hizmetlerimizden ve ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?