Hukuki Tercüme

Hukuki Tercüme’de Güvenilir Adres!
Medeni hukuk, vergi hukuku, uluslar arası hukuk, sigorta hukuku, şirket hukuku, mülk hukuku, ve deniz ticareti gibi hukuki tercüme hizmetleri Başarı Tercüme Bürosu, mütercim tercümanlarının uzmanlık alanlarıdır.

Başarı Çeviri Bürosu, tercümanları Kocaeli adliyelerinin bilirkişileridir. Noter huzurunda ya da adliyelerde her türlü hukuki işlem ve mahkemelerdeki her türlü yazılı ve sözlü işlemler uzmanhukuki tercümanlar tarafından yapılır. Her nevi sözleşme, şirket kuruluş tüzükleri, dava dokümanları, hukuki pazarlama, patent tercümesi ve proje bazlı tüm hukuki evraklar hukuki çevirmen tarafından çevrilip, hukukçular tarafından edite edilir.

Kocaeli Hukuki Tercüme

Hukuk alanına özgü termin bilgisini içeren, 15 yılı aşkın sürede ve hukukçularla ortak çalışmalarımız sonucunda geliştirdiğimiz “Hukuk Terimleri Sözlüğü” ile en yoğun projelerde bile maksimum doğruluk hız ve tutarlılık sağlanmıştır. Başarı Tercümanlık Bürosu, Hukuk Terimleri Sözlüğü içeriği her bir tercümanımızın katkısıyla güncellenerek genişletilmektedir. Böylece farklı zamanlarda ulaştırdığınız farklı tercümeleriniz termin bütünlüğüne kavuşacaktır.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?